Kiilto reageeris kiiresti Panda liimivajadusele

Panda kondiitritehas vajab liime näiteks šokolaadikarpide valmistamiseks. Kui koostöö senise liimitarnijaga ootamatult lõppes, vajas tehas kiirelt uut tarnijat.

Panda ja Kiilto olid varem väiksemas mastaabis koostööd teinud, mistõttu tehase jaoks oli nende jutule minek igati loomulik.

„Kõige tähtsam oli see, et Kiilto reageeris meie hädaolukorrale kiiresti. Müügipersonal ja tehniline tugi olid kohal vähem kui nädal pärast esmakordset kontakteerumist,“ kiidab Panda pakenduse vaneminsener Pasi Pienimäki.

„Kõige tähtsam oli see, et Kiilto reageeris meie hädaolukorrale kiiresti.“

Kiilto suutis pakkuda Pandale valmis toote, millel olid olemas EL-i ja Ameerika Ühendriikide toiduainetööstuses kasutamise sobivust kinnitavad sertifikaadid. Katsepartii pakutavate liimidega toodeti tehases juba järgmisel nädalal. See märkis koostöö tegelikku algust.

„Liim oli meie jaoks täpselt õige ja me suutsime selle väga kiiresti kasutusele võtta. Kiilto aastakümnetega omandatud kogemused paistavad välja kõiges, mida nad teevad, ja me saime neilt igakülgset tuge.“

Kiilto liimid on nüüd kasutusel kaheksas erinevas kohas, sealhulgas šokolaadikarpides, kartongkarpides ja väikestes kommikarpides. Samuti on toode peaaegu lõhnatu ja seetõttu töötajate jaoks mugavam ning kasutajasõbralikum.

Ka asjaolu, et Kiilto on Soome tarnija ning suutis lubada tarnekindlust, ei tulnud kahjuks.

„On tore, kui partneriks on Soome firma. Saame olla kindlad, et eelneva tarnijaga kogetud probleemid ei kordu.“

Panda

Panda kaubamärgi all toodetakse šokolaadi ja maiustusi. Ettevõte kuulub Orkla Confectionery & Snacks Finland Ab alla. Panda Vaajakoski tehases on palgal 200 töötajat.

Jaga seda lehte