Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SaadaPrint

CE-, M1- ja LEED-sertifikaadid

CE märgise saavad tooted, kui katsetega on tõestatud, et need vastavad kogu süsteemina üleeuroopalise ETA tunnustuse nõuetele. Plaadisegud said esimesena Kiilto toodetest CE märgise 2004. aastal. CE märgis on kõigil Kiilto plaadisegudel, põrandasegudel ja pahtlitel.

CE MÄRGIGA TOOTED

M1 jaotab tooted kolme kategooriasse M1, M2 ja M3. M1 klassi kuuluvad kõige rangematele emissioonimääradele vastavad tooted, millest ei eraldu ruumiõhku kahjulikke ühendeid ega lahusteid. M1 klassi tooted on turvaline valik hingamisteede haigusi põdevatele või allergia all kannatavatele inimestele.

M1 EMISSIOONIMÄRGIGA TOOTED

LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) on USA roheliste kinnistute sertifitseerimissüsteem, mille abil püütakse vähendada keskkonnakoormust ehitamise ja kinnistute kasutamise ajal. LEED-i sertifitseerimisel otsustab sõltumatu pool, kas ehitis, maa-ala või asula on projekteeritud ja ehitatud keskkonnatõhusalt. Sertifikaadi kriteeriumideks on mh energiakulu vähendamine, siseõhu kvaliteedi parandamine ja objekti asukoht. Kõik Kiilto ehitusmaterjalide sektori mittelahustuvad tooted vastavad LEED-i sertifikaadi nõuetele.

LEED SERTIFIKAADIGA TOOTED

Märk tähendab, et toode on aktsepteeritud kasutamiseks Luigemärki kandvates ehitistes. Toodete nimekiri on välja toodud Luigemärgi ehitusandmebaasis. Eramutes, korrusmajades ja lasteaedades puudutavad nõuded ehitusfaasi, materjale ja energiakulu. Luigemärgi nõuded on seotud energiatõhususe, siseõhu kvaliteedi ning ehitusel kasutatud materjalidega.

NORDIC ECOLABEL TOOTED

Jaga seda lehte

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST!

KIILTO ASJATUNDJAD
ON TEIE TEENISTUSES

Meie lai müügivõrk leiab vastused
eriteadmisi nõudvatele küsimustele.

EHITUSTÖÖSTUSTÜTARETTEVÕTTED VÄLISMAAL

Bonsky