Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SaadaPrint

Liimitootja vastutus on miski, millest tuleb kinni pidada

Kiilto jaoks tähendab vastutus töötamise viisi, mis tugineb toodete, tegevuste ja partnersuhete pikaajalisele usaldusväärsele haldamisele. See tähendab meetmeid, mis toetavad säästvat arengut, ja aktiivset otsingut tuleviku mõjutamise viiside leidmiseks. Meie vastutuse keskmes on keskkonna- ja tooteohutus, inimeste heaolu ning edukas äritegevus.

Meie huvirühmad väärtustavad meie vastutust

Kliendid ootavad meilt ohutuid ja kvaliteetseid tooteid. Nad hindavad head klienditeenindust ja lahendusi, mis muudavad nende töö ohutumaks ning hõlpsamaks. Kiilto pakub klientidele ning ka muudele huvirühmadele huvi kui ettevõte, tööandja ja ühiskonnaelus osaleja ning nad väärtustavad asjaolu, et Kiilto on Soome päritolu ja kohapeal olemas.

Me anname oma vastutusest aru

Meie tegevus põhineb ISO 26000 sotsiaalse vastutuse standardis sätestatud põhimõtetel. Me anname oma ärilisest vastutusest aru kord kolme aasta jooksul kooskõlas GRI G4 (globaalse aruandluse algatuse) suunistega. Põhilisi ärilise vastutuse näitajaid värskendame igal aastal.

Vastutustundliku suhtumise parimaks tõestuseks on konkreetsed teod. Selle kohta leiate lisateavet lehekülje alumisest osast lõigust Uudised/vastutus. Kui soovite meie vastutusega seotud püüdlustest rohkem teada saada, lugege meie uusimat ärilise vastutuse aruannet.

Vastutus – Kiilto ja Kiilto Clean´i kontserni vastutuse aruanne

Jaga seda lehte

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST!

KIILTO ASJATUNDJAD
ON TEIE TEENISTUSES

Meie lai müügivõrk leiab vastused
eriteadmisi nõudvatele küsimustele.

EHITUSTÖÖSTUSTÜTARETTEVÕTTED VÄLISMAAL

Bonsky