Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SaadaPrint

Üheskoos edu poole

Meie tegevuse sihiks on kestvad partnersuhted. Soovime teha klientidega koostööd uute lahenduste, parema oskusteabe ja edukama äritegevuse nimel ehituse, renoveerimise ning tööstusliimide valdkonnas. Meie ühiseks eesmärgiks on kvaliteetse lõpptulemuse saavutamine, mis peab vastu ajaproovile ja on toodetud usaldusväärsel viisil. Klientide ärakuulamine, suhtlus ja teabe jagamine – kõik see teenib meie ühist eesmärki. Meie valmidus partnerluseks on osa sellest asjatundlikkusest, millele meie kliendid võivad kindlad olla.

Liimid peavad sobima ka välistingimustesse ja taluma erinevaid ilmastikuolusid. Tootearendus edeneb kiiremini, kui on võimalik kliendiga kohtuda, teha tooteteste ning soovid läbi arutada. Kiilto on üks tugev lüli, mis aitab meil maailmas läbi lüüa.

- Timo Salmenautio, Saltex Oy tegevdirektor kliendilehes Kontakti 2015
Kui Puustelli Group Oy otsustas oma köögid varasemast ökoloogilisemaks muuta, vajasime tarindite liimimiseks keskkonnasõbralikku toodet. Kiilto oli selle väljatöötamisel abiks.
- Kontakti 2014
Me teeme koostööd pikaajalise partnerluse nimel, mistõttu usaldusväärsus on ülimalt tähtis. Ma usun, et oleme leidnud partneri, kes on meile abiks turustamisel ja organisatsiooni koolitamisel tootevaliku osas ning suudab paindlikult lahendada võimalikke esilekerkivaid probleeme.
- Ilkka Kurkela, Design-Talo tehnikadirektor kliendilehes Kontakti 2014

Meiega saab alati ühendust!

Meie üleriigiline kontaktisikute võrk tagab selle, et klientide käsutuses on alati nende vajadustele kõige paremini vastavad asjatundjad. Meie piirkonnajuhid on spetsialiseerunud erinevatele ehitus- ja tööstusvaldkondadele ning peavad aktiivselt sidet oma piirkonna klientidega. Teie piirkonna kontaktisik on leitav siit.

Kiilto esindaja on alati kättesaadav. Tööd ei katke põhjusel, et toodete tarnijat ei saa kätte.
- Kai Seppänen, Kumoni töödejuhataja kliendilehes Kontakti 2016

Tarnekindluse osas järeleandmisi ei tehta!

Kui klient esitab meie tellimiskeskuse kaudu tellimuse, öeldakse talle kauba kohaletoimetamise kuupäev. Meie ladu teostab seiret kokkulepitud väljasaatmisaja üle reaalajas. Et töö ehitusobjektidel ja tööstuslik tootmine sujuksid, peavad tarned olema täpselt ajastatud. Tänu sellele, et omame mahukaid ladusid garanteerime 99% tarnekindluse. Enne keskpäeva laekunud tellimused toimetame kohale 24 tunniga.

Meie keskus Lempääläs saadab iga päev välja ligi 270 tonni tooteid üle kogu maailma.

Klientide teadmised toovad kasu mõlemale osapoolele

Me kuulame klientide tagasisidet ja töötame välja ehitus-, renoveerimis- ning tööstusrakenduste koolitusprogramme meie toodete õige kasutamise tagamiseks. Meie koolitusüritustel osaleb osalevad kliendid, kelle sooviks on värskendada oma teadmisi ning oskusi meie toodete ja nende kasutamise osas. Pakume nii näost näkku koolitust kui ka mugavat veebiõpet meie eKiilto kodulehekülje kaudu. Lisaks on meie tasuta tehniline tugi ja toodete tugiteenused abiks vastavalt elukutselistele kasutajatele ning kodumajapidamistele kõigi meie toodete ja töömeetoditega seoses tekkivate küsimuste lahendamisel.

Kuulakem üksteist!

Meie tegevuse kõige tähtsamaks eesmärgiks on klientide abistamine. Teeme endile selgeks Kiilto klientide tegevused, töökeskkonna, kus meie tooteid kasutatakse ja kliendi ootused meile. Samuti viime läbi erinevate klienditeenindusjuhtumite lühiuuringuid ja pakume klientidele võimaluse oma mõtteid meiega jagada.

Lisateavet Kiilto partnerlusfilosoofia kohta leiate kliendilehest Kontakti.Jaga seda lehte

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST!

KIILTO ASJATUNDJAD
ON TEIE TEENISTUSES

Meie lai müügivõrk leiab vastused
eriteadmisi nõudvatele küsimustele.

EHITUSTÖÖSTUSTÜTARETTEVÕTTED VÄLISMAAL

Bonsky