Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SaadaPrint

Lahendused ehituse ja tööstuse jaoks

1919. aastal asutatud Kiilto Oy on Soome perefirma, mille tegevusalaks on keemiatööstuskaupade tootmine ehituse ja tööstuse jaoks. Meie äritegevus hõlmab liimide ja nendega lähedaselt seotud toodete väljatöötamist, tootmist ning turustamist – oleme laia profiiliga asjatundjad kinnitamise alal. Kuulume Kiilto Family kontserni koosseisu.

Kliendid näitavad teed

Meie uute toodete väljatöötamine ja olemasolevate täiustamine põhineb alati klientide soovidel. Lisaks liimilahenduste pakkumisele oleme abiks tööetappidel, mis seonduvad pindade kruntimise, hüdroisolatsiooni, tihendamise, viimistlemise, kaitsmise ja hooldamisega.

Kõik Kiilto tooted töötatakse välja ettevõttesiseselt, tihedas koostöös meie klientidega. Me oleme alati lähedal ja hõlpsasti kättesaadavad. Me teame iga kliendi vajadusi, materjale ja olusid ning peame väga täpselt kinni kõigist keskkonna-, ohutus- ja kvaliteedinõuetest. Meie ühised pingutused teadus- ja arendustegevuses ei lõpe enne, kui toode vastab kliendi ootustele. Pakume kokkusobivaid tooteid ja süsteeme kõikvõimalike rakenduste jaoks, mis lihtsustab valikuprotsessi ning tööd tervikuna.

Ainus piir on teie kujutlusvõime

Meie keskkond muutub aastast aastasse üha kiiremini. Meie klientide materjalid ja tootmistehnoloogiad arenevad pidevalt, seadused muutuvad üha rangemaks ja digitaliseerimine süveneb. Uute lahenduste järele valitseb üha suurem nõudlus. Need tegurid pikendavad pidevalt liimidele ja nende keemilisele koostisele esitatavate nõudmiste loetelu. Just sellepärast hoiame alati pilku peal uusimatel arengutel oma valdkonnas. Osaleme mitmesugustes vastavates ekspertrühmades Soomes ja mujal maailmas. Meie uudsed ja eesrindlikud tooted, lahendused ning teenused võimaldavad rahuldada meie klientide ja keskkonna muutuvaid vajadusi.

Valmistatud Soomes, vastutus- ja asjatundlikult

Kiilto toodangule on omistatud lipuga võtme sümbol, mis annab tunnistust sellest, et valmistame oma tooteid Soomes, meie Lempääläs asuvates tehastes. Jälgime hoolega, et iga toote kogu elukaare vältel tehtaks üksnes vastutustundlikke, keskkonnasõbralikke ja ohutuid valikuid. Tulemuseks on mitmekülgsed lahendused, mis on säästvad oma tehnoloogia, kvaliteedi ja keskkonnamõjude poolest. Kliendid võivad kindlad olla Kiilto tarnekindlusele, meie toodete kõrgele kvaliteedile ja oivalisele teenindusele.

Oleme kohal Soomes ja maailmas

Soome tootmisrajatised ja peakontor asuvad Lempääläs, müügikontorid ning laod Vantaas, Kuopios ja Oulus. Lisaks Soomele tegutseme Venemaal ja SRÜ riikides ning Baltimaades, Skandinaavias ja Poolas. Rahvusvahelisel turul pakume kohalikke teenuseid tütarettevõtete kaudu. Koos moodustame võrgu, mille käsutuses on mitmekesised rahvusvahelised teadmised, mida saab kasutada meie klientide hüvanguks. Meie välismaiste tütarettevõtete kohta lisateabe saamiseks klõpsake lingil „International Sites“ navigeerimisribal lehekülje ülaosas.

Toodete valmistamine on täppistöö

Vaadake videoid meie hüdroisolatsiooni ja liimide valmistamise kohta. Lisateavet antud teema kohta leiate meie kliendilehest Kontakti 2015.


KÄIVE 2017

Soome ja välismaised tütarettevõtted

85,9 mln eurot


PERSONAL

Soome ja välismaised tütarettevõtted

437


20 %

Soome personalist töötab tootearenduses


TARNEKINDLUS

99%


Lempäälä tehasest saadetakse välja

320

TONNI TOOTEID PÄEVAS ÜLE KOGU MAAILMA.


EESTIS KOOLITAME

600

klienti ning jaemüüjat aastas.


Jaga seda lehte

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST!

KIILTO ASJATUNDJAD
ON TEIE TEENISTUSES

Meie lai müügivõrk leiab vastused
eriteadmisi nõudvatele küsimustele.

EHITUSTÖÖSTUSTÜTARETTEVÕTTED VÄLISMAAL

Bonsky