Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SaadaPrint

Keskkond ja ohutus

Vastutus ohutuse ja keskkonna eest on Kiilto igapäevase tegevuse lahutamatuks osaks ning üheks ettevõtte juhtpõhimõtete, organisatsioonikultuuri ja strateegiate alustalaks.

Meie tooted sünnivad hoolika elutsükli planeerimise tulemusena

Vastutus ohutuse ja keskkonna eest on otsustava tähtsusega teguriks meie tootearenduses ning elutsükli planeerimises, alustades toorainete ja pakendi valikust ning lõpetades tootmise, turustamise ja kasutamise ning pakendi ja tootejääkide utiliseerimisega. Tootearendus mängib tootmisahela vastutuses tähtsat rolli ja me panustame sellesse täiel rinnal.

Vastutus keskkonna eest

Meie tootearendus võtab arvesse uusimaid ohutus- ja keskkonnakaalutlustega seotud edusamme, sest meie tooted on meie jaoks tähtsaimaks vahendiks, mille kaudu mõjutada keskkonnaküsimuste edasist arengut. Osaleme aktiivselt keemiatööstuse keskkonnakaitseorganisatsioonides ja võtame osa tähtsatest projektidest.

Vastutus kliendi tervise ja ohutuse eest

Meie tootearendus püüab alati eelistada tooraineid, mis on kasutajate ja keskkonna jaoks võimalikult ohutud. Hoiame silma peal kemikaale puudutavate õigusaktide muudatustel ja üritame neid ennetada.

Sageli pärinevad palved ohutumate toodete väljatöötamiseks otse klientidelt. Lugege Parmarine Oy lugu selle kohta, kuidas meiega koostöös välja töötatud uus liim muutis nende tegevuse enneolematult ohutuks.
Kiilto liim kõrvaldas kemikaaliprobleemidKiilto liim kõrvaldas kemikaaliprobleemid
Jaga seda lehte

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST!

KIILTO ASJATUNDJAD
ON TEIE TEENISTUSES

Meie lai müügivõrk leiab vastused
eriteadmisi nõudvatele küsimustele.

EHITUSTÖÖSTUSTÜTARETTEVÕTTED VÄLISMAAL

Bonsky