KeraPro on asjatundjate uus lemmik

Kiilto KeraPro on kiireim hüdroisolatsioonilahendus Soomes. Rulliga pealekandmisel on kuivamisaeg ligikaudu 1 + 2 tundi. Pihustamisel kulub kuivamiseks vaid tund. Tööd kiirendab ka võimalus kuivanud kihi paksust ultraheliseadmega. Uus toode pälvis asjatundjate tähelepanu turule toomisest alates.

„Pihustamine kiirendab meie tööd oluliselt. Samuti usun kindlalt, et taolised tooted tõstavad ehituse kvaliteeti,” ütles Jussi Lunden Kiilto KeraPro tutvustusüritusel. Ta osales kliendina KeraPro arendamisel ja on lõpptulemusega igati rahul.

Tema kõrval seisev Jere Haikarainen noogutab pead ja lisab:

„See muudab meie töö kergemaks. Meie ehitusobjektidel on väga tähtis, et toode kuivab kiiresti ega tilgu. Minule jäi tõeliselt hea mulje,“ kiidab ta.

See muudab meie töö kergemaks. Meie ehitusobjektidel on väga tähtis, et toode kuivab kiiresti ega tilgu.

Uus pihustatav hüdroisolatsioon

Kiilto KeraPro kiiret hüdroisolatsiooni kiideti tutvustusüritustel Lempääläs ja Helsingis. Pole ka ime. Kiilto tootearendusjuhi Marjaana Mussalo sõnul on Kiilto KeraPro kiireim hüdroisolatsioonilahendus Soomes.

„Rulliga pealekandmisel on toote kuivamisaeg 1 + 2 tundi, seega saab plaate normaaltingimustes paigaldada samal päeval. Pihustamisel võib toode soodsates oludes kuivada üheainsa tunniga. Töökiirusele tuleb kasuks ka KeraPro ühekomponendiline koostis. KeraPro kasutamisel ülejääke ei teki,“ ütleb Mussalo.

Uudse ultrahelimõõtmise võimalus

Seoses Kiilto KeraPro turule toomisega esitleti ka uut meetodit hüdroisolatsioonikihi paksuse mõõtmiseks. Kuivanud kihi paksust saab ultraheliga mõõta kihti kahjustamata. Meetodit on katsetatud VTT Soome Tehniliste Uuringute Keskuses. Mõõdikuga saab paksust mõõta mitmest kohast, vältides seejuures hüdroisolatsioonist katsetükkide võtmise ja tekitatud kahjustuste paikamise vajadust.

Jaga seda lehte