Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SaadaPrint

Tööjuhised

Plaatimise aluspind

Aluspinda tuleb plaatimisel alati arvesse võtta.

Aluspind peab olema:

  • kindel
  • puhas
  • tolmuvaba
  • sirge

Eemaldage kõik vanad kihid, mis võivad nakkumist nõrgestada, näiteks plastist põrandakatted, liimijäägid ja tsemenditaigen tsementpõranda korral. Aluspind peab olema valmistatud termilise deformatsiooni eest kaitstud materjalist.

Kandke liim peale segukammi sirge servaga ja viimistlege sälgustatud servaga.

Plaatimiseks sobivad aluspinnad hõlmavad suuremat osa tsemendipõhistest põranda- ja seinatasandussegudest ning kõiki plaate ja paneele, mille plaatimist nende tootjad soovitavad. Plaatimiseks ei sobi puidupõhised materjalid nagu laastplaat, vineerplaat või veekindel vineer.

Kandke liim peale segukammi sirge servaga ja viimistlege sälgustatud servaga. Suruge plaat värske segu vastu ja laske sel kuivada. Kui segu on kuivanud, vuukige vuugid.

Plaatide paigaldamine vanadele plaatidele

Reeglina ei ole plaatide paigaldamine vanade plaatide peale soovitatav, iseäranis märgruumides või juhul, kui plaadid on paigaldatud laastplaadile või kipsplaadile. Plaate saab paigaldada köögimööbli vahelistele vanadele plaadikihtidele juhul, kui vanad plaadid esmalt hoolikalt näiteks Kiilto Maalarinpesu pesuvahendiga puhtaks pestakse ja pind liivapaberiga karestatakse. Seejärel saab uute plaatide paigaldamiseks kasutada mõnd liimitoodet nagu Kiilto Saneerauslaasti.

Tutvuge tööjuhistega videos

Kiilto YouTube’i kanalilt leiate üksikasjalikud juhised plaatimiseks, vuukimiseks ja erirakendusteks nagu saunakerise taguste seinade plaatimine, põranda plaatimine suurte plaatidega ning kiviplaatide ja muude dekoratiivsete kivipindade paigaldamine.

Lisame tulevikus uusi õppevideoid oma klientide soovidest lähtuvalt.

Jaga seda lehte

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST!

KIILTO ASJATUNDJAD
ON TEIE TEENISTUSES

Meie lai müügivõrk leiab vastused
eriteadmisi nõudvatele küsimustele.

EHITUSTÖÖSTUSTÜTARETTEVÕTTED VÄLISMAAL

Mediataivas