Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SaadaPrint

Tapeetimine

Mida arvestada tapeedi paigaldamisel

Tapeedi paigaldamisel järgige alati tapeedi tootja juhiseid. Paigaldusjuhistega silt on iga tapeedirulliga kaasas. Veenduge, et kõigi rullide partiinumber on sama, sest partiide vahel võib esineda väikseid värvierinevusi. Pidage meeles, et mustriga tapeedi korral võib muster kokku sobida sirgelt või sammuga. Sirgelt kokkusobiva mustri korral kordub muster rullis võrdsete vahedega, sammuga kokkusobiva mustri korral muutub muster üle paani.

Kontrollige paanide loodisolekut iga nurga järel.

Tagage esimese paani sirgus, tõmmates loodi abil joon ligikaudu 55 cm kaugusele nurgast, eeldusel, et paani laiuseks on ligikaudu 53 cm. Kontrollige paanide loodisolekut iga nurga järel.

Olenevalt tapeedi tüübist kandke kliister või liim paani tagaküljele, lastes sel sisse imbuda, või rulliga vahetult seinale. Vajutage tapeet paika ja siluge see tapeedisiluri või harjaga kindlalt aluspinna külge kinni. Pühkige viivitamatult ära kogu liigne kliister või liim, mis vuukidest välja pressitakse. Lõigake paani ülemine ja alumine serv vahetult paani paigaldamise järel universaalnoaga parajaks.

Jaga seda lehte

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST!

KIILTO ASJATUNDJAD
ON TEIE TEENISTUSES

Meie lai müügivõrk leiab vastused
eriteadmisi nõudvatele küsimustele.

EHITUSTÖÖSTUSTÜTARETTEVÕTTED VÄLISMAAL

Bonsky