Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SaadaPrint

Lae tapeetimine

Nõuandeid lae tapeetimiseks

  • Valige lae katmiseks keskmise paksusega tapeet. Liiga paksu ja rasket tapeeti on lae pinnale keeruline paigaldada. Teisalt on liiga õhukese ja kerge tapeedi kasutamisel tõenäoline selle kortsumine, kuna paani paikapanek võtab aega.
  • Veenduge alati, et esimene paan on sirge. Absoluutse sirguse saavutamiseks minimaalse vaevaga kasutage automaatset lasernivelliiri.
  • Enne tapeedi paigaldamist lugege sildilt, kas liimile tuleb jätta aega tapeedi sisse imbumiseks. See võib tapeedi käitumist paigalduse käigus väga palju mõjutada.
  • Kui liimi tohib kanda otse laepinnale, kasutage selleks rulli või harja. Veenduge, et iseäranis paani servadel on piisavalt liimi. Kui liimi pole piisavalt, ei kleepu tapeet korralikult ja võib suure tõenäosusega maha kooruda. Pühkige ebemeid mittejätva lapiga viivitamatult ära liigne liim, mis võib paani alt välja pressida. Ärge mingil juhul kasutage majapidamispaberit.
  • Viige tööetapid lõpule aeglaselt ja hoolikalt. Joondage muster ja vuugid hoolikalt ning siluge voldid ettevaatlikult harja või tapeedisiluriga sirgeks. Kui esimese paani korralikult ära joondate, lähevad ülejäänud suurema vaevata paika.
  • Juhul kui laes on valgustipesa, lõigake terava universaalnoaga paani sobiv auk pärast seda, kui olete paani lakke kleepinud (mõistagi võite augu lõigata ka enne paani paikapanekut, kui oskate mõõdulindiga piisavalt hästi ümber käia). Sama nõuanne kehtib pistikupesade jaoks aukude lõikamisel.
Jaga seda lehte

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST!

KIILTO ASJATUNDJAD
ON TEIE TEENISTUSES

Meie lai müügivõrk leiab vastused
eriteadmisi nõudvatele küsimustele.

EHITUSTÖÖSTUSTÜTARETTEVÕTTED VÄLISMAAL

Bonsky