Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SaadaPrint

Vastutus

Ohutud ja vastupidavad tooted

Kiilto osaleb aktiivselt Euroopa kemikaalitööstuse säästva arengu programmides. Meie sooviks on aidata kaasa jätkusuutliku ühiskonna ülesehitamisele ja igapäevase heaolu tagamisele meie toodete pakutavate hüvede kaudu. Säästvad tooted toimivad ohutul ja ettenähtud viisil ning võtavad arvesse kasutajate ja keskkonna tervist ning heaolu.

Tooteid valmistatakse keskkonnasõbralikul viisil.

Me teeme vastutustundlikke valikuid oma toodete elutsükli igal etapil, toorainete sisseostmisest toodete lõpliku utiliseerimiseni. Tooteid toodetakse ja tarnitakse kulutõhusatel, keskkonnasõbralikel ning ühiskondlikult vastuvõetavatel viisidel. Kohalik tootmine minimeerib ettevõtte tegevuse keskkonnamõju. Kiilto tooteid valmistatakse meie oma tehastes Lempääläs, tootmisprotsessidele on omistatud Soome päritolu osutav lipuga võtme märk.

Rahvusvahelised juhtimissüsteemid on meie tegevuse osaks

Meie tegevust tüürivad sertifitseeritud süsteemid: ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteem, ISO 14001 keskkonnajuhtimissüsteem ning OHSAS 18001 töötervishoiu ja -ohutuse juhtimissüsteem. Need süsteemid reguleerivad toodete arendamist, tootmist, turustamist, jaemüüki, klienditeenuseid, ladustamist ja materjalidega seotud toiminguid. Sertifikaate saab vaadata ja välja printida siit.

Oleme samuti pühendunud ISO 26000 sotsiaalse vastutuse standardi põhimõtete ning programmi „Hoolime ja vastutame“ ellurakendamisele. „Hoolime ja vastutame“ on rahvusvaheline keemiatööstuse programm, mis keskendub tervishoiule, ohutusele ning keskkonnakaitsele.

Lisateave meie vastutustundlikkuse meetmete vormide ja rakendusviiside kohta.

Vastutus – Kiilto ja KiiltoClean´i vastutuse aruanne

Jaga seda lehte

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST!

KIILTO ASJATUNDJAD
ON TEIE TEENISTUSES

Meie lai müügivõrk leiab vastused
eriteadmisi nõudvatele küsimustele.

EHITUSTÖÖSTUSTÜTARETTEVÕTTED VÄLISMAAL

Bonsky