Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SaadaPrint

Lihvimine ja poleerimine

Parkettpõrandate lakkimine eeldab asjatundja kätt

Uue lakikihi pealekandmine muutub vajalikuks siis, kui vana kiht on puidu kaitsmiseks liiga kulunud. Enne lakkimist tuleb vana lakk põrandapinnalt maha lihvida. Parkettpõranda lihvimine ja lakkimine eeldab asjatundlikkust ning eritööriistu, mistõttu need tööd tuleks usaldada kutselisele ehitajale.

Enne lakkimist tuleb vana lakk põrandapinnalt maha lihvida.

Kiilto parketisüsteemid hõlmavad õigeid vahendeid pragude pahteldamiseks, kruntlaki ja viimistluslaki pealekandmiseks ning valmis pinna hooldamiseks. Põranda asukohast olenevalt võite otsustada ka suurt kasutuskoormust taluva laki kasuks.

PARKETISÜSTEEM pakub teavet kõigi lakitüüpide kohta koos kuluprognoosidega.

Laudpõrandate lakkimisega saate ise hakkama

Laudpõrandaid ja puittreppe oma kodus või suvilas saate lihvida ning lakkida pintsliga pealekantavat lakki Safir Puitpõrandalakk kasutades. Kandke lakk laudadele pikisuunas, alustades seina juurest, üks või kaks lauda korraga.

Kui esimene kiht on kuivanud, lihvige kuiva pinda õrnalt liivapaberiga nr 100–150. Alternatiivina võite pinda kraapida terasest kitinoa või kraabitsaga. Imege tolm tolmuimejaga ära ja pühkige pind niiske lapiga üle. Korrake lakkimisprotsessi 1–2 korda. Puitpõranda iga lakikiht kuivab tavaliselt ligikaudu 2–4 tundi. Lakikulu kirjeldatud meetodi korral on ligikaudu 3–5 m²/l.

Jaga seda lehte

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST!

KIILTO ASJATUNDJAD
ON TEIE TEENISTUSES

Meie lai müügivõrk leiab vastused
eriteadmisi nõudvatele küsimustele.

EHITUSTÖÖSTUSTÜTARETTEVÕTTED VÄLISMAAL

Bonsky