Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SaadaPrint

Tööjuhised

Plaatimise aluspind

Aluspinda tuleb plaatimisel alati arvesse võtta.

Aluspind peab olema:

  • kindel
  • puhas
  • tolmuvaba
  • sirge

Eemaldage kõik vanad kihid, mis võivad nakkumist nõrgestada, näiteks plastist põrandakatted, liimijäägid ja tsemendiliim tsementpõranda korral. Aluspind peab olema valmistatud termilise deformatsiooni eest kaitstud materjalist.

Kandke liim peale segukammi sirge servaga ja viimistlege sälgustatud servaga.

Plaatimiseks sobivad aluspinnad hõlmavad suuremat osa tsemendipõhistest põranda- ja seinatasandussegudest ning kõiki plaate ja paneele, mille plaatimist nende tootjad soovitavad. Plaatimiseks ei sobi puidupõhised materjalid nagu laastplaat, vineerplaat või veekindel vineer.

Kandke liim peale segukammi sirge servaga ja viimistlege sälgustatud servaga. Suruge plaat värske segu vastu ja laske sel kuivada. Kui segu on kuivanud, viimistlege vuugid.

Plaatide paigaldamine vanadele plaatidele

Reeglina ei ole plaatide paigaldamine vanade plaatide peale soovitatav, iseäranis märgruumides või juhul, kui plaadid on paigaldatud laastplaadile või kipsplaadile. Juhul kui soovitakse siiski vanale plaadile plaatida, siis tuleks need esmalt hoolikalt näiteks Kiilto Maalarinpesu pesuvahendiga puhtaks pesta, seejärel kanda pinnale spetsiaalne Fix Primer liivaterakestega nakkedispersioon ning peale seda on pind uute plaatide paigaldamiseks valmis. Sobiva plaadisegu saad valida siit.

Tutvuge tööjuhistega

Meie töövideotest leiate õpetusi plaatimiseks ja vuukimiseks. Eritöödeks nagu põranda plaatimine suurte plaatidega tutvu allolevalt tööjuhiselt:

Suure põrandaplaadi paigaldussüsteem

Jaga seda lehte

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST!

KIILTO ASJATUNDJAD
ON TEIE TEENISTUSES

Meie lai müügivõrk leiab vastused
eriteadmisi nõudvatele küsimustele.

EHITUSTÖÖSTUSTÜTARETTEVÕTTED VÄLISMAAL

Bonsky